Dövüş Oyunları
Oyun Sayısı
123
4.522 oynanma
81 4

Oyunun Adı:

Zıplayan Güreşçiler

Oyun Açıklaması:

Zıplayan Güreşçiler oyuncuların rakibin kafasını yere vurması gereken ücretsiz bir 2 kişilik dövüş oyunudur. Güreşçinizin rakibin bir bacağına atlamasını sağlayın ve diğer güreşçiyi duvara itmeye çalışın. Kazanmak için rakibi oyun alanının sınırları dışına itin. Bilgisayara karşı veya arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz. Tüm dünyadan diğer çevrimiçi oyuncularla savaşmak için çok oyunculu modu seçin. Beş maç kazanan ilk güreşçi oyunu kazanır. Güreş becerilerinizi gösterin ve bir puan kazanmak için rakiplerinizi yere çarpmaya çalışın. Microoyun.com'da bu harika ücretsiz güreş oyununun tadını çıkarın! Aynı yaratıcının benzer oyunlarını sitemizde arama yaparak Futbol Fiziği (Soccer Physics) ve Masayı Çek (Tug the Table) oynayabilirsiniz. Her ikisi de harika!

Nasıl Oynanır?

1. Oyuncu: W
2. Oyuncu: M

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.06.2019 10:41:02

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Dövüş 2 Kişilik Güreş 2 Kişilik Kavga 2 Oyunculu Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bilgisayara Karşı Çok Oyunculu Dövüş Dövüşçü Dövüşme GameDistribution Garip Güreş Güreş Maçı Güreş Tutma Güreş Yapma Güreşçi Güreşme Halat Çekme HTML5 Kavga Kavga Etme Multiplayer PacoGames Ragdoll SilverGames Tek Tuş Tuhaf Unity WebgameApp Zıpla Zıplama Zıplamalı

Orjinal Adı:

Wrestle Jump

Zıplayan Güreşçiler oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Zıplayan Güreşçiler" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu