Boks Oyunları
Oyun Sayısı
16
3.721 oynanma
77 8

Oyunun Adı:

Tuhaf Güreş

Oyun Açıklaması:

Tuhaf Güreş retro-piksel grafikler ve eğlenceli fizik tabanlı oyun motoru ile garip bir iki kişilik güreş oyunudur. Tuhaf Güreş komik çöp adam özelliğine sahip çılgın bir 2 kişilik güreş oyunu. Haydi Tuhaf Güreş'in şaşırtıcı retro stilleriyle biraz güreş dövüşleri yapalım. Her güreş karşılaşmasının amacı basittir - rakibinizi ringden atmaya çalışmalısınız! Kollarınızı çevirin ve rakibinizi pes ettirmeye çalışın ve iplerin üzerine doğru itin. Bir dizi salıncak kombinasyonunu kullanmalısınız. Arkadaşlarını dövüp kendini profesyonel güreşçi olarak kanıtlayabilir misin? Bu harika çevrimiçi güreş oyununda dövüşlerinin ve seslerinin tadını çıkarın! Şimdi Garip Güreş oyunu ile eğlenin!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket/Zıpla,  Z/X: Güreşme

1. Oyuncu; WASD: Hareket/Zıpla,  C/V: Güreşme
2. Oyuncu; Ok Tuşları: Hareket/Zıpla,  O/P: Güreşme

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

16.06.2019 21:38:48

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 1001 2 Kişilik 2 Kişilik Boks 2 Kişilik Dövüş 2 Kişilik Güreş 2 Kişilik Kavga 2 Oyunculu Acayip Arcade Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bilgisayara Karşı Boks Dövüş Dövüş Sanatları Dövüşçü Garip Güreş Güreş Maçı Güreş Tutma Güreş Yapma Güreşçi Güreşme HTML5 Kavga Kavga Etme Meb Piksel Poki Retro Rocky SilverGames Spor Tuhaf

Orjinal Adı:

Wrassling

Tuhaf Güreş oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tuhaf Güreş" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu