Haylaz-Yaramaz Oyunlar
Oyun Sayısı
76
155 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Yumuşak Mermi Tabancası Şakası

Oyun Açıklaması:

Yumuşak Mermi Tabancası Şakası (Blaster Pranks), en iyi şakacı olmak için oynadığınız tek tuşla oynanan gizli bir aksiyon atış oyunudur! Oyuncak silahınızı kullanarak etrafınızdaki insanları vurun ama dikkatli olun, onların sizi yakalamasına izin vermeyin! Tüm oyuncak tabanca mermilerini ve kostümleri toplayın ve silahınızı yükseltmeyi unutmayın.

Farenin sol tuşunu basılı tutarak siperden dışarı doğru eğilin ve etrafınızdaki tüm insanları vurun. Doğru anı seçin ve sizi yakalamalarına izin vermeyin!

Evdeki kanepenin ve bazı mobilyaların arkasına, kumsalda bir şemsiyenin arkasına, hatta çalılıktaki bir ağacın arkasına saklanın ve yakalanmamak için yalnızca doğru anda ateş edin. Reflekslerinizi ve hızlı tepkilerinizi test edin ve evin her köşesini dolaşarak sayısız eğlenceli görevi başarıyla tamamlayın, birçok farklı silah ve orijinal kostüm toplayın ve harika vakit geçirmeye hazırlanın!

Nasıl Oynanır?

Fare: Ateş etmek için farenin sol düğmesini basılı tutun ve saklanmak için bırakın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.01.2024 15:46:51

Benzer Kategoriler:

3D Aksiyon Aptal Aptalca Ateş Etme Atış CrazyGames Çocuk Çocuklar İçin Eğlenceli Çocuklara Göre Çok Komik Edepsiz Eğlence Erkek Fare ile Oynanan Gizlenme Gizli Gizlilik Gülme Haylaz Haylaz Çocuk HTML5 igroutka Komik Lol Manyak Online REKLAMSIZ Salak Silah Şaka Tabanca Tek Dokunuş Tek Tuş Tek Tuşla Oynanan Terbiyesiz Unity Ücretsiz Yakalanma Yakalanmama Yaramaz Yaramaz Çocuk Yumuşak Mermi Tabancası

Orjinal Adı:

Blaster Pranks

Yumuşak Mermi Tabancası Şakası oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Yumuşak Mermi Tabancası Şakası" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu