Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
368
3.765 oynanma
76 5

Oyunun Adı:

2 Kişilik Akıl Oyunları

Oyun Açıklaması:

Tek bir oyunda iki kişilik olarak oynayabileceğiniz bazı zeka ve masa oyunlarını topladık. Size sevilen herkesin oynadığı sekiz beyin ve masa oyunu sunuyoruz. Satranç, Tic Tac Toe, Dama, Kızma Birader, Connect 4, Yılanlar ve Merdivenler, Mancala ve Matematik oyunlarını oyun kutusunda ücretsiz oynayabilirsiniz! Hangi oyunu oynamak istediğinize karar veremiyorsanız, sizin için bir oyun seçmesine izin vermek için Çarkıfelek sizi bekliyor olacak.

Nasıl Oynanır?

Fare: Etkileşim

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

12.06.2020 14:37:43

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Akıl 2 Kişilik Mangala 2 Kişilik Masa 2 Kişilik Matematik 2 Kişilik SOS 2 Kişilik Tic Tac Toe 2 Kişilik Üç Taş 2 Kişilik XOX 2 Kişilik Zeka 2 Kişilik Zihin 2 Oyunculu 4 in A Row 4 Kişilik Dama Akıl Akıl Geliştirme Akılda Tutma Akıllı Beyin Beyin Egzersizi Beyin Eğitimi Beyin Fakiri Beyin Jimnastiği Bilgisayara Karşı Büyükler İçin Masa Büyükler için Zeka Checkers Connect 4 Çocuklar İçin Masa Çocuklar için Zeka Dama Eğitici Eğitsel GameMonetize Hedef 4 Herkes İçin HTML5 Kızma Birader Köçürme Ludo Mancala Mangala Mantık Mantık Yürütme Mantıklı Mantıksal Masa Matematik Online Satranç Sos Tahta Tic Tac Toe Twoplayergames Ücretsiz Üç Taş XOX Yılanlar ve Merdivenler Zeka Zeka Blokları Zeka Bulmacaları Zeka Bulmacası Zeka Geliştirme Zeka Küpü Zeka Oyunu Zeka Ölçme Zeka Ölçme Testi Zeka Soruları Zihin Zihin Geliştirme Zihinsel

Orjinal Adı:

Mind Games for 2 Player

2 Kişilik Akıl Oyunları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"2 Kişilik Akıl Oyunları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu