Tenis Oyunları
Oyun Sayısı
26
379 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Açık Tenis Turnuvası 2022

Oyun Açıklaması:

Açık Tenis Turnuvası 2022 (Tennis Open 2022) bağımlılık yaratan kontrollere ve oynanışa sahip hoş görünümlü bir 3d tenis oyunudur. Topun nereye atılması gerektiğini göstermek için farenizi kullanmanız yeterli. Oyunda standart tenis kuralları mevcut olduğundan oynamak için neredeyse hiçbir şeyin öğrenilmesine gerek yok.

Açık Tenis Turnuvası 2022 ile benzersiz bir deneyim yaşayın! Oyuncunuzu seçin, onu sahada eğitin ve bir tenis efsanesi olmak için tüm müsabakaları kazanın! Dünyanın en iyi turnuvalarını kazanabilir misiniz? Dört tenis turnuvasında yarışın ve tenis becerilerinizi kanıtlayın. Tenis turnuvalarında ilerleyin ve dünyanın en iyi tenis oyuncusu olun.

- Dünyaca bilinen 4 turnuva (Avustralya Açık, Fransa Açık, Wimbledon, Amerika Açık)
- 6 çeşit tenis raketi.
- Sezgisel kontroller eğitim modu.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.01.2024 18:11:00

Benzer Kategoriler:

2022 3D 3D Spor 3d Tenis 3D Tenis Maçı Amerika Açık Android App Store Avustralya Açık Başarı Beceri Cool En Güzel En İyi Erkek Fare Becerisi Fare ile Oynanan File Fransa Açık Google Play Grand Slam HTML5 Inlogic igroutka iOS İphone Kız Kızlar İçin Mobil Mouse ile Oynanan Müthiş Online PC Raket REKLAMSIZ Spor Şampiyona Şampiyonluk Tablet Tenis Tenis Maçı Tenis Turnuvası Top Turnuva Ücretsiz Wimbledon Yetenek Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Tennis Open 2022

Açık Tenis Turnuvası 2022 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Açık Tenis Turnuvası 2022" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu