Pinpon Oyunları
Oyun Sayısı
15
4.255 oynanma
81 11

Oyunun Adı:

Masa Tenisi Dünya Turu

Oyun Açıklaması:

Bir raket ustası ol ve gerçekçi fizik ile bu zorlu 3d masa tenisi oyununda şampiyon gibi oyna! 20 ülkeden birini seç ve dünyanın her yerinden 60 rakiple mücadele et. Kontrollerin öğrenilmesi çok kolaydır. Masa tenisi raketini hareket ettirin ve topa istediğiniz yöne doğru vurun. Rakibinizi zorlamak için atış ve güç atışları yapın, ancak aynı şey size yapılınca dikkat olun! Tüm kupaları toplayıp PinPon Dünya Turu'nu kazanabilir misin?

Nasıl Oynanır?

Raketinizi hareket ettirmek için tıklayın veya dokunun ve basılı tutun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.07.2019 11:26:39

Benzer Kategoriler:

2019 3 Boyutlu 3D 3D Masa Tenisi 3D Pinpon 3D Spor Bağımlılık Yapan Büyükler İçin Can Sıkıntısı Cool Çılgın Dünyanın En Güzel Eğlence En Güzel En Güzel 3D En İyi En İyi 3D Famobi GameSnacks Gerçek Gerçekçi HappyLander Heyecan Verici HTML5 iqralar Kapalı Mekan Spor Masa Tenisi Masa Topu Meb Müthiş Pin Pon Ping Pong Pinpon Pro Profesyonel REKLAMSIZ Sanal Spor Süper Tablet Top Y8 Yetişkin Zaman Geçirici Zaman Geçirme

Orjinal Adı:

Table Tennis World Tour

Masa Tenisi Dünya Turu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Masa Tenisi Dünya Turu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu