Araba Oyunları
Oyun Sayısı
275
1.971 oynanma
64 10

Oyunun Adı:

Çılgın Gün Özel

Oyun Açıklaması:

Çılgın Gün Özel süper silahlı bir araba oyunudur. Sevgili evcil hayvan Kabarık Ahtapotu kurtarmak ve kaçmak için bu epik yarışta Dünya'ya yaklaşan yabancı işgalcilerle savaş. Çılgın Gün (Mad Day) harika bir yarış, uzaylı ve atış oyunu birleşimidir. Kötü adamları yenmek için arabanızı, silahlarınızı, zırhınızı, kıyafetlerinizi ve daha fazlasını yükseltin. Tepelere tırmanırken, uzaylı lazerlerini ve patlayıcılarını kendi kamyon roket fırlatıcın ile imha et. Sonra av tüfeğinizle yaya olarak öldürmeye ve uzaylıları parçalamaya başlayın. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Boşluk Çubuğu: Zıplama
Çift Boşluk Çubuğu: Çift Zıplama
X/Yukarı Ok Tuşu: Roketler

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.01.2020 21:57:36

Benzer Kategoriler:

2D 2D Araba Aksiyon Araba Asker Ateş Etme Atış Çılgın Çılgın Araba Çocuk Çocuklar için Araba Çocuklar için Yarış Çocuklara Göre Erkek Füze GameMonetize Geliştirmeli Geliştirmeli Araba Gogy Gün HTML5 Jeep Jip Klavye ile Oynanan Mesafe Oyun Öldürme Özel Rambo Roket Savaş Silahlı Silahlı Araba Smokoko Tabanca Uzaylı Uzaylı İstilası Uzaylı Saldırısı Uzaylılar WebGL Y8 Yarış

Orjinal Adı:

Mad Day Special

Çılgın Gün Özel oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çılgın Gün Özel" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu