Komik Oyunlar
Oyun Sayısı
27
688 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

Cinayet 2 Kral Ol

Oyun Açıklaması:

Sizi eski monarşilerin hain dünyasına geri götüren heyecan verici ve sıra dışı bir oyun olan Cinayet 2 Kral Ol'a hoş geldiniz.

Büyüleyici Cinayet 2 Kral Ol oyununda, kendinizi ihanetin ve tehlikenin her köşede pusuda beklediği bir dünyanın içinde bulacaksınız. Bugün birçok uygar ülkede krallar ve kraliçeler daha dekoratif rollere hizmet ederken, tarih bize farklı bir hikaye anlatıyor. Eski çağlarda hükümdarlar, tahtlarını ele geçirmeye çalışanların sürekli tehditleri ve komplolarıyla karşı karşıya kalarak gücü elinde tutuyorlardı. İktidara yükselmenin tek yolu, hükümdarı öldürmek, hüküm süren kralı öldürmekti.

Ancak şimdi dikkatimizi, cinayetin çok yaygın bir olay olduğu heyecan verici oyuna çevirelim.

Göreviniz, hiçbir şeyden şüphelenmeyen kralın sırtına keskin bir hançer saplamaya kararlı olan saray soytarısına göz kulak olmaktır. Cinayetin işlenmemesini sağlamak için çevrenizi titizlikle incelemelisiniz.

Cinayet 2 Kral Ol (Murder 2 Be King) platformlar arasında sorunsuz uyum sağlayan bir HTML5 oyunu olarak tasarlanmıştır. Daldırma deneyiminizi bozabilecek reklamların izinsiz girmesinden bağımsız olarak kendinizi sürükleyici deneyime kaptırın. Ek olarak, oyun tüm hevesli oyunculara sınırsız erişim sağlayarak yasaksız olarak gelir.

Oyunun ambiyansı, mizah ve tuhaflığın mükemmel bir karışımıdır ve bu da onu kendi türündeki diğer oyunlardan ayırır.

Hedefinizin hedefleri gizlice ortadan kaldırmak olduğu bu aksiyon dolu beceri oyununda el becerinizi ve zamanlamanızı kullanın. Hızlı ve ölümcül bir suikastçının kişiliğini kucaklayarak ölümcül bıçağınızı tam olarak kullanın.

Ama dikkatli olun, cinayete giden yol tehlikelidir. Suçüstü yakalanmayın, çünkü sonuçları ağır olabilir. Zekanızı koruyun, uyanık kalın ve yolunuza çıkan uyanık muhafızları ve sadık vezirleri alt etmek için azami kurnazlığı kullanın.

Siz ilerledikçe, tacın cazibesi sizi çağırıyor ve riskler artıyor. Gücün cazibesine yenik mi düşeceksiniz yoksa ahlaki pusulanız galip mi gelecek?

Cinayet 2 Kral Ol (Murder 2 Be King), becerilerinizi test etmeniz ve gücün cazibesini kucaklamanız için bir davettir. Tahta giden yolu çizerek sarayın karanlık koridorlarında gezinmeye hazır mısınız? İçinizdeki suikastçıyı serbest bırakın, fırsatı değerlendirin ve tacı kendiniz için alın.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

25.05.2023 20:38:20

Benzer Kategoriler:

Adam Öldürme Aksiyon Beceri Bıçak Cinayet Çevrimiçi Eğlence En Çok Oynanan En Popüler Fare ile Oynanan Garip Hançer HTML5 igroutka Katil Komik Kral Meb Öldürme Poki REKLAMSIZ StudioSeufz Suikast Suikastçı Suikastçi Taç Tek Dokunuş Tuhaf Vezir Yakalanma Yakalanmama Yasaksız Zamanlama

Orjinal Adı:

Murder 2 Be King

Cinayet 2 Kral Ol oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Cinayet 2 Kral Ol" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu