Eğitim-Matematik Oyunları
Oyun Sayısı
94
3.041 oynanma
83 4

Oyunun Adı:

Coğrafya Bilgi Yarışması Avrupa

Oyun Açıklaması:

Bu eğlenceli coğrafya oyununda Avrupa şehirlerini ve manzaralarını haritada bulabilir misin? Bir kategori seçin ve harita üzerinde doğru konumu bulmaya çalışın. Daha fazla puan kazanmak için olabildiğince hassas olun. Türkiye haritasında şehirleri bulmak için hemen oyuna başla!

Nasıl Oynanır?

Doğru yeri bulmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.10.2019 22:42:20

Benzer Kategoriler:

2020 Aile Almanya Almanya Şehirlerini Haritada Bulma Android Avrupa Avrupa Başkentlerini Haritada Bulma Bedava Bilgi Bilgi Sınama Bilgi Yarışması Bilmece Bulmaca Coğrafya Coğrafya Bilgisi Dünya Dünya Atlası Dünya Haritası Eğitici Eğitim Eğitsel Eğlenceli En Güzel En İyi Famobi Fransa Fransa Şehirlerini Haritada Bulma Friv Genel Bilgi Genel Kültür Harita Harita Bilgisi Harita Üzerinde Şehir Bulma Haritalı HTML5 iqralar Meb Mobil MSN Okul Online Öğrenme Öğretim Öğretmen Şehir Şehir Bulmaca Tablet Tahmin Tahmin Etme Test Türkçe Türkiye Türkiye Haritasında Şehirleri Bulma Türkiye Şehirlerini Haritada Bulma Ülke Ülke Bulmaca Ülkeler Y8 Yarışma Yepyeni

Orjinal Adı:

Geography Quiz Europe

Coğrafya Bilgi Yarışması Avrupa oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Coğrafya Bilgi Yarışması Avrupa" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu