Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
497
4.073 oynanma
75 10

Oyunun Adı:

Demiryolu Koşucusu

Oyun Açıklaması:

Demiryolu Koşucusu en iyi ücretsiz 3D koşu oyunlarından biridir. 5 şeritli monoray ve metro pistlerinin yanı sıra su yarış pistlerinde koşun.

Bu koşu oyunu yeni, orijinal ve çok eğlenceli. Demiryolu Koşucusu bağımlılık yapıcı ve büyüleyici oyun özellikleri ile doludur. Koşu, sörf, yarış, sürat teknesi sürme, uçan kaykay ve heyecan verici bonus turları!

İleriye doğru koşun ve yaklaşmakta olan trenlerden, teknelerden ve sizi kovalayan insansız hava aracından kurtulun. Günlük görevleri tamamlayın, metro ve monoray pistlerinde koşun, sürat teknelerini kullanın. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Yön Tuşları: Hareket
Boşluk Çubuğu: Uçan Kaykay

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.02.2020 19:52:39

Benzer Kategoriler:

3D 3D Aksiyon 3D Koşma 3D Koşu 3D Macera Aksiyon Arcade Bağımlılık Yapan Beceri Çılgın Çocuk Çocuklar İçin Eğlenceli Demiryolu Dünyanın En Güzel Eğlenceli En İyi Engellenmemiş GameMonetize Gündelik Günlük Hergün Oynanan Heyecan Verici HTML5 igroutka Kaykay Koş Koşma Koşu Koşucu Macera Meb Oyunlar Paten Platform Polis Ray Subway Surfers Tren Tren Yolu Tüm Zamanların En İyi Uçan Kaykay Unity WebGL Yakalanma Yakalanmama Yasaksız

Orjinal Adı:

Rail Blazers Runner

Demiryolu Koşucusu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Demiryolu Koşucusu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu