Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
368
1.570 oynanma
75 3

Oyunun Adı:

Engeli Kaldır

Oyun Açıklaması:

Engeli Kaldır çeşitli zorluklara ve zorlu seviyelere sahip basit ama bağımlılık yapan bir zeka oyunudur. Amaç, yoldaki diğer blokları sürükleyerek kırmızı bloğu oyun tahtasından çıkarmaktır. Mümkün olduğunca az hamle ile oynayın. Oyun başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine kadar değişen dört zorluk seviyesine sahiptir. Engelleri Kaldır oyunu beyninizi eğitmenize ve günlük olarak zihninizi açık tutmanıza yardımcı olabilir. Her seviyenin benzersiz bir çözümü vardır. Zor bulmacaları çözme konusundaki becerilerinizi ve yeteneklerinizi test edin.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

3.05.2022 16:34:04

Benzer Kategoriler:

Ahşap Beyin Beyin Egzersizi Beyin Eğitimi Beyin Jimnastiği Blok Blok Bulmaca Bloklar Bulmaca Büyükler İçin Masa Büyükler için Zeka Çıkış Çocuklar İçin Eğlenceli Çocuklar için Zeka Düşünme Eğitici Eğitsel Eğlenceli GameSnacks HTML5 Inlogic Kaydırmalı Kaydırmalı Bulmaca Kaydırmalı Puzzle Kızlar İçin Eğlenceli Klasik Klasik Bulmaca Level Mantık Masa Meb Mouse ile Oynanan Mükemmel Online REKLAMSIZ Seviyeli Sürgülü Sürgülü Bulmaca Tahta TRT Çocuk Ücretsiz Zaman Geçirme Zeka Zeka Blokları Zeka Bulmacaları Zeka Bulmacası Zeka Geliştirme Zeka Oyunu Zihin Zihin Geliştirme

Orjinal Adı:

Unblock That

Engeli Kaldır oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Engeli Kaldır" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar