Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
677
1.708 oynanma
69 5

Oyunun Adı:

Farkları Bul

Oyun Açıklaması:

Resimlerdeki farkı bulun, farkları hızlı bir şekilde bulun.

Farkı bulmaya hazır mısınız? Büyütecinizi alın ve zorlu, eğlenceli ve ücretsiz bir bulmaca oyununda farklılıkları avlamaya hazır olun!

Amacınız basit: resimlere bakın, farklılıkları bulun ve bulduğunuz her birine dokunun. Her seviye size neredeyse aynı görünen iki güzel fotoğraf sunacak. Ancak aralarında birkaç küçük fark vardır. Onları olabildiğince çabuk tespit etmek senin işin. Rastgele oynamak kolaydır, ancak ustalaşması zor!

Genellikle bir gizlilik oyunu, gizemli arama oyunu, tahmin oyunları veya gizli bir eşya bulma oyunu olarak adlandırılan fark bulma oyunları, fark bulma ve bulmaca çözme becerilerinizi test etmek için mükemmeldir. Dokunmatik ekranlı cihazınızda kullanımı kolaydır, bu da onları hem sıradan hem de usta oyuncular için mükemmel kılar. Tek yapman gereken dokunmak. Ayrıca beynini çalıştırıyorsun!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.10.2021 21:37:55

Benzer Kategoriler:

10 Fark Bulma 2 Resim 5 Fark 2 Resim Arasındaki Farkı Bulma 2022 5 Fark Bulma 7 Fark Bulma Android Bilgisayar Bulmaca Çocuk Çocuklar İçin Çocuklar İçin Eğlenceli Difference Dokunma Dokunmalı Dokunmatik Dokunmatik Ekran EBA Eğlence Fark Fark Arama Fark Bulma Fark Bulmaca Farklı Farklı Resim Farklı Resimler GameSnacks HTML5 iOS İphone Kız Kızlar İçin Kızlar İçin Eğlenceli Laptop Masaüstü Meb Mobil Online Oyunlar PC REKLAMSIZ RVAppStudios Süreli Telefon TRT Çocuk Ücretsiz Zamanlı

Orjinal Adı:

Find The Differences

Farkları Bul oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Farkları Bul" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu