Diğer Oyunlar
Oyun Sayısı
11
4.130 oynanma
65 22

Oyunun Adı:

Grindcraft 2

Oyun Açıklaması:

Grindcraft 2 Yenilenmiş, Grindcraft'ın yeni bir sürümüdür. Minecraft'tan ilham alan nesneler ve dünyalar arasında ilerlemelisin. Yeraltı dünyasından çeşitli kaynaklar benimsemeli, tarladan olgun ekinleri hasat etmeli ve toplamalı ve çeşitli diğer eşyalar için çetelerle savaşmalısınız. GRIND CRAFTS oynanışı, cookie clicker oyununa çok benzer. Odun üretimine başlayın. Bir kazıcı oluşturmanıza yardımcı olacak, böylece taş, ahşap veya altın gibi farklı türdeki eşyaları toplayabilecek ve ayrıca araçlar ve yapılar gibi yeni bir dizi Minecraft ürünü oluşturacak şekilde kaynaklarınızı düzenleyebileceksiniz. Yeraltı dünyasından farklı kaynaklardan mayınlar. Her şey özellikle temel olanları organize etmelidir, çünkü daha karmaşık araçlar oluşturmak için gereklidir. Demir, altın vb. Bulmak için gerekli olan temel araçlara sahip olduğunuzda, şimdi daha gelişmiş yapılar inşa etme ve daha iyi ve daha güçlü silahlar oluşturma yeteneğine sahipsiniz. Daha hızlı çalışmanıza yardımcı olacak ilk köylüleri de işe alabilirsiniz. Gerekli tüm öğeleri edinin ve araçlarınızı nasıl daha gelişmiş hale getireceğinizi planlayın. Minecraft'ın ilham aldığı bu oyununu oynarken size iyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Öğütmek için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

23.03.2019 13:00:23

Benzer Kategoriler:

2019 Akıllı Telefon Android Azerion Craft Crafting Çocuklar İçin Minecraft Dokunma Dokunmalı Dokunmatik Ekran Fare ile Oynanan GameDistribution Geliştirme Geliştirmeli Hasat HTML5 Idle iPad İphone Kizi Madencilik Minecraft Mobil Mouse ile Oynanan Piksel Sandbox SilverGames Tablet Telefon Tıklama Tıklamalı Yükseltme Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Grindcraft 2 Remastered

Grindcraft 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Grindcraft 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu