Kelime Oyunları
Oyun Sayısı
93
248 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

İngilizce Kelime Tahmin Etme

Oyun Açıklaması:

Wordle'ı seviyorsanız Today's Hurdle'ı (İngilizce Kelime Tahmin Etme) deneyin; bu, farklı yönleriyle seveceğiniz bir oyun!

İngilizce Kelime Tahmin Etme oyununda, beş harfli kelimeyi tahmin edin ve yol boyunca renk kodlu ipuçları alın. Kelimeyi doğru tahmin ettiğinizde başka bir bulmacayla karşılaşacaksınız. Bugün beşe kadar çözün, ardından beş yenisini almak için yarın tekrar gelin!

Daha eğlenceli günlük kelime oyunları mı bulmaya çalışıyorsunuz? Eğer öyleyse İngilizce Kelime Tahmin Etme (Today's Hurdle), oyuncuların sevdiği en iyi ücretsiz oyunlardan biridir. Bu yeni ve farklı kelime oyununda beyin jimnastiği eğlencesini beş katına çıkararak kendinize meydan okuyun. Beş İngilizce Kelime Tahmin Etme bulmacasının tamamını çözüp bitiş çizgisine ulaşabilecek misiniz? Sizi kesinlikle tetikte tutacak yeni bir kelime bulmaca mücadelesi için her gün tekrar gelin.

Her "Hurdle" bulmacası, her gün çözmeniz gereken beş harfli gizli bir kelime içerir. Doğru yapmak için altı tahmininiz var. Her tahminden sonra karelerin renkleri tahmininizin kelimeye ne kadar yakın olduğunu gösterecektir.

Döşeme yeşile dönerse, doğru yerde bulunan doğru harftir.

Döşeme sarıya dönerse, harf kelimenin içindedir ancak doğru yerde değildir.

Döşeme griye dönerse harf sözcükte bulunmaz.

5. ve son Hurdle bulmacası, önceki 4 Hurdle'ın cevaplarıyla önceden doldurulacaktır. Çözmek için sadece 2 şansınız var.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Klavye

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

16.01.2024 20:44:56

Benzer Kategoriler:

Arkadium Bedava Bulmaca Eğitici Eğitim Eğitsel Faydalı Günlük Harf HTML5 İngilizce İngilizce Kelime İngilizce Kelime Aktiviteleri İngilizce Öğren İngilizce Öğreniyorum İngilizce Öğrenme İngilizce Öğrenmek İstiyorum Kelime Kelime Tahmin Etme Okul Online Öğrenme Öğretici Öğretmen REKLAMSIZ Sınıf Tahmin Tahmin Etme Word Yetişkinler İçin

Orjinal Adı:

Today's Hurdle

İngilizce Kelime Tahmin Etme oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"İngilizce Kelime Tahmin Etme" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu