Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
194
2.170 oynanma
71 5

Oyunun Adı:

Kafa Topu

Oyun Açıklaması:

Hiç kafasıyla gol atan futbolcu oynamayı hayal ettiniz mi? Fantastik bir futbol oyunu ile boş zamanınızı eğlenceli hale getirmek ister misiniz? Kafa Topu size hareket halindeyken futbol oynamanın şaşırtıcı şansını verir.

Kafa futbolunun birkaç modu vardır, bu nedenle oyuncular tercihlerine göre modu kolayca seçebilirler. Oyuncular, Arcade modunda rakip takımı seçme seçeneğine sahiptir. Oyuncular ayrıca çok çalışıp kupayı kazanmak için oynayabilirler. Oynaması basit özelliği bu oyunu benzersiz kılıyor. Futbolcu ile birlikte takımınızı seçmek çok daha kolay hale geliyor, böylece maçı kazanarak yüksek goller atabiliyorsunuz.

Nasıl Oynanır?

A/D: Hareket
Boşluk: Zıpla
Fare Tıklaması: Şut

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.06.2021 16:52:52

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2D Android Bilgisayar Bilgisayara Karşı Bire Bir Bire Bir Futbol Bire Bir Maç Erkek Futbol Futbol Maçı Futbol Maçı Yapma Futbol Topu Futbolcu GameMonetize HTML5 Kafa Kafa Futbolu Kafa Golü Kafa Maçı Kafa Topu KAFA TOPU 2 Maç Online PC Spor Sporcu Kafalar Teke Tek Teke Tek Futbol Teke Tek Maç Telefon Top Unity Ücretsiz

Orjinal Adı:

Dream Head Soccer

Kafa Topu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kafa Topu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu