Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
194
2.499 oynanma
82 3

Oyunun Adı:

Kafa Topu: Avrupa Futbol Şampiyonası

Oyun Açıklaması:

Kahramanınızı kullanarak şut atın, kafa vurun ve gol atın. Gol atmak için ayaklarınızı, kafanızı ve süper güçlerinizi kullanın. Hızlı aksiyon dolu ve heyecan verici oyunlara dönüştürülebilen basit ama çok eğlenceli teke tek futbol maç oyunu.

Özellikleri:
- Oynamak için 15 özellik ile 5 benzersiz rekabetçi futbol ligi.
- Futbol kahramanınızı geliştirmek için yüzlerce aksesuar!

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket/Zıplama
Boşluk çubuğu: Şut

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.06.2021 20:57:21

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 1 Oyunculu 2020 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası 2021 Android Avrupa Avrupa Futbol Şampiyonası Avrupa Kupası Avrupa Kupası 2016 Avrupa Şampiyonası Ayak Başarı Bilgisayar Bilgisayara Karşı Bire Bir Bire Bir Futbol Çocuklar için Futbol EBA Eğlenceli En Güzel En Güzel Futbol Erkek Euro Euro 2016 EURO 2020 Futbol Futbol Maçı Futbol Maçı Yapma Futbol Topu Futbolcu Futbolcu Kafalar GameMonetize Gol Güçlendirme Heyecan Verici HTML5 Kafa Kafa Futbolu Kafa Topu KAFA TOPU 2 Komik Laptop Maç Maç Yapma Madalya MadBuffer Masaüstü Mobil Online PC Sporcu Kafalar Şampiyona Tek Kişilik Teke Tek Teke Tek Futbol TRT Çocuk UEFA UEFA Avrupa Şampiyonası UEFA EURO 2020 Ücretsiz

Orjinal Adı:

Sports Heads European Football Championship

Kafa Topu: Avrupa Futbol Şampiyonası oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kafa Topu: Avrupa Futbol Şampiyonası" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu