Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
194
3.260 oynanma
86 7

Oyunun Adı:

Kafa Topu 2

Oyun Açıklaması:

Büyük kafalar, tek bacak. Bir şampiyon olmak için ihtiyacınız olan her şey. Bu havalı ve güzel versiyonda klasik Sports Heads'in keyfini çıkarın.

Müthiş bir futbol maçında kafa kafaya gidin! En çok golü atmak için 90 saniyeniz var. Performansınızı artırmak veya rakibinizin performansını engellemek için kullanabileceğiniz güçlendirmelere dikkat edin.

Favori takımınızı seçin ve oyunları sadece 90 saniyede kazanmaya çalışın. Alanda görünen eşyalar kazanmanıza yardımcı olabilir. KATA TOPU 2 oyunu çok eğlenceli! Şimdi ücretsiz ve online Kafa Topu 2 oyna.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Yön Tuşları: Hareket/Zıpla
Boşluk çubuğu: Şut çekme

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.06.2021 19:23:54

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik Futbol 1 Oyunculu 2D Android Bağımlılık Yapan Başarı Bilgisayar Bilgisayara Karşı Bire Bir Bire Bir Futbol Bire Bir Maç Cool Çılgın Eğlenceli En Güzel En Güzel Futbol En İyi Erkek Futbol Futbol Maçı Futbol Maçı Yapma Futbol Şampiyonası Futbol Topu Futbol Turnuvası Futbolcu Kafalar GameMonetize Güçlendirme HTML5 iOS Kafa Kafa Futbolu Kafa Golü Kafa Maçı Kafa Topu KAFA TOPU 2 Maç Maç Yapma Madalya Mobil Online PC Spor Sporcu Kafalar Şampiyona Şampiyonluk Tek Kişilik Teke Tek Teke Tek Futbol Teke Tek Maç Telefon Top Turnuva Ücretsiz

Orjinal Adı:

Head Ball 2

Kafa Topu 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kafa Topu 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu