Stickman Oyunları
Oyun Sayısı
100
1.813 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kılıçlı Çöp Adam Dövüşleri

Oyun Açıklaması:

İntikamın ve klanlar arası kavgaların yaygın olduğu bir dünyada stickman usta samuraylar arasında aksiyon ve dövüşlerle dolu bu oyunda, güzel kız arkadaşı eşliğinde huzurun tadını çıkarırken sakin olan Ryu adlı ana kahramanımız geliyor. Bir intikam misyonuyla karşı karşıya. Bu mükemmel oyunun tadını çıkarın.

Bu mükemmel oyunun amacı, kız arkadaşının ölümünün intikamını almak zorunda olan samuray ustası Ryu'nun  kız arkadaşının intikamını almaktır.

Görev çok tehlikeli ve çok fazla engel. Tüm düşmanları kesmek için katananı kullan. Onları kılıçla ortadan kaldırmak için inanılmaz kombinasyonlar yapın. Oyun boyunca ve farklı seviyelerde, birçok kupa toplayabilecek ve puanınızı, her seviyeyi tekrar oynamak için ihtiyaç duyduğunuz kadar artırabileceksiniz. Hikayenin tadını çıkarın ve Ryu'nun tüm görevleri tamamlamasına yardım edin!

Nasıl Oynanır?

A, D: Hareket Sol/Sağ
W: Zıpla
S: Savunma
Fare: Saldırı

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.05.2021 18:08:35

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Bıçak Çöp Adam Çöp Adam Dövüş Çöp Adam Öldürme Çöp Adam Savaşı Çubuk Adam Dövüş Düşmanlar Erkek GameMonetize HTML5 İntikam Kanlı Katana Kavga Kelle Avcısı Kılıç Kılıç Ustası Kılıçla Oynanan Kılıçlı Kılıçlı Çöp Adam Kılıçlı Dövüş Kiz10 Ninja Online Oyunlar Öldürme Samuray Sopa Adam Stickman Ücretsiz Yasaksız

Orjinal Adı:

Sift Renegade Brawl

Kılıçlı Çöp Adam Dövüşleri oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kılıçlı Çöp Adam Dövüşleri" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu