Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
978
2.944 oynanma
71 5

Oyunun Adı:

Kilidi Aç

Oyun Açıklaması:

Kilidi Aç oyunu her gün oynayabileceğiniz çevrimiçi bir kilit açma oyundur. Bu hızlı tempolu beceri oyununda reflekslerinizi geliştirin ve uzman bir kilit açıcı olun. Kırmızı göstergeye bir göz atın ve kilidi açmak için turuncu noktaya çarptığında dokunun. Çabuk olun ve hata yapmayın, yoksa tekrar başlamak zorunda kalacaksınız. Kaç tane kilit açabilirsiniz?

Size kötü şeyleri nasıl yapacağınızı öğretecek kişiler değiliz, ancak kilit açmanın kesinlikle avantajları olabilir. Bu sizi eğitsel olarak geliştirebilecek ilginç bir zeka-beceri oyunudur. Oyun başlar başlamaz hızlı olun ve düşünmek için zamanınız olacak mı? Amacınız çizgi daireye çarpınca dokunup onu durdurmak. Geçtiğiniz her seviyede, bir sonraki seviyeden farklı bir çevirme mekaniği eklenir. Bu sizi kızdırabilecek bir oyundur. Ancak yapay zekanın hamlelerini ezberledikten sonra, kilitleri bir şampiyon gibi açabileceksiniz.

Nasıl Oynanır?

Kilidi açmak için tıklayın veya dokunun.

Bu online oyunu oynamak için parmağınızı veya farenizi kullanın. Çizginin daireye ulaştığını gördüğünüzde, ekrana hızla tekrar basın. Daireden önce veya sonra dokunmayın. Hangi seviyede olduğunuza bağlı olarak, bir sonraki satır tam tersi sırada başlayabilir. Hızlı düşün ve kilidi açana kadar oynamaya devam et.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.11.2019 19:26:11

Benzer Kategoriler:

Android Arcade Beceri Bütün Çember Daire Değişik Dokunma Dokunmalı Dokunmatik Ekran Dönen Dönme Dönüş Famobi Fare Becerisi Fare ile Oynanan Hızlı Hızlı Olma Hızlı Reaksiyon HTML5 İphone Kapı Hırsızı Kilit Kilit Açma Kilitli Maymuncuk Meb Mouse ile Oynanan Refleks Zamanlama Zor

Orjinal Adı:

Pick A Lock

Kilidi Aç oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kilidi Aç" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu