Golf Oyunları
Oyun Sayısı
52
3.428 oynanma
90 3

Oyunun Adı:

Micro Golf Ustaları

Oyun Açıklaması:

Microgolf Masters'ı keşfedin: Dünyanın en heyecan verici ve taktiksel çok oyunculu mini golf oyunu!

Dünyanın her yerinden oyunculara katıl ve meydan oku ve en iyisi ol!
Bu şaşırtıcı strateji oyununda, gerçek zamanlı olarak gerçek oyunculara karşı sadece mini golf oynamakla kalmayacak, yeni bir oyun tarzı ve gerçek duygular yaşayacaksınız.

Kaçınılması gereken birden fazla bonus, artırıcı ve tuzakla 700'den fazla kursta oynayın. Gerçek zamanlı çevrimiçi maçlarda mini golfçülere meydan okuyun! Liglerden yüksel ve en iyisi ol!

Yeni toplar kazan ve topla ve oyununu kişiselleştirmen için onları yenile. Becerilerinizi geliştirmek için güç arttırma ve bonuslar toplayın. Günlük kişisel zorlukları üstlenin veya haftalık ödüller ve turnuvalarda yarışarak harika ödüller ve sonsuz zafer kazanın.

1v1, 2v2 ve 4 oyunculu maçlar oynayın. 8 oyunculu nakavt turnuvaların dramasını yaşayın. Her saat başı, dünyaya açık olan herkes için özel ücretsiz turnuvalara katılın.

Bir takıma katılın ve liderlik tablolarında üst sıralarda birlikte çalışın ve elbette en fazla eğlence için Facebook arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz! Arkadaşlarınızı özel maçlara davet edin veya 2v2'de takım olun!

Arkadaşlarınızı sorgulamak ve/veya etkilemek için en iyi çekimlerinizi kaydedebilir, izleyebilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Toplaması kolay, ustalaşması zor! Rahatlamak ve harika bir pvp oyunu ile eğlenmek istiyorsanız, Micro Golf Ustaları sizin için en iyi oyundur.

Nasıl Oynanır?

Tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

27.03.2019 22:10:08

Benzer Kategoriler:

2019 Akıllı Telefon Android Bağımlılık Bağımlılık Yapan Bedava Çok Oyunculu Delik Dünyanın En Güzel Eğlence Friv GameDistribution Golf Golf Alanı Golf Topu Golf Vuruşu Golfçü Harika Heyecan Verici HTML5 iOS Meb Micro Mikro Mini Mini Golf Mobil Multiplayer Online Plinga Spor Tablet Telefon Top TripleFun Türkçe Ücretsiz

Orjinal Adı:

Micro Golf Masters

Micro Golf Ustaları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.



Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Micro Golf Ustaları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu