Kelime Oyunları
Oyun Sayısı
90
826 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Microsoft Kelime Oyunları

Oyun Açıklaması:

Microsoft Kelime Oyunları, Windows için en iyi üç kelime oyununun nihai koleksiyonudur: Crosswords, Wordament ve Word Twister. Her oyun modunu ve Günlük Mücadeleleri oynamanın birden fazla yolu ile Microsoft Ultimate Kelime Oyunları, eğlenirken beyninizi çalıştırmanın ve rahatlamanın harika bir yoludur!

Wordament: Hit-oyunun evrimi! 4x4'lük bir harf döşemesi ızgarasında bulabildiğin kadar çok kelime bul.

Word Twister: Size bir dizi harf karosu verilen ve amacınızın bunları kullanarak kelimeler oluşturmak olduğu süper bağımlılık yapan oyun.

Crosswords: Her yerde bulabileceğiniz en iyi bulmaca oyunu! Birden fazla tahta boyutu, zorluk ve birçok seçenekle, bulmacaları tam olarak istediğiniz gibi oynayabilirsiniz!

Nasıl Oynanır?

Fare/Klavye

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

1.10.2021 19:07:15

Benzer Kategoriler:

Bayan Bedava Beyin Bilgisayar Bulmaca Büyükler İçin Büyüklere Göre Çapraz Bulmaca Çengel Bulmaca EBA Eğitici Eğitsel Eğlence En İyi Facebook GameDistribution Gündelik Günlük Harf Herkes İçin HTML5 İngilizce İngilizce Kelime İngilizce Kelime Arama İngilizce Kelime Bulma Kare Bulmaca Kelime Kelime Arama Kelime Bulma Masaüstü Meb Microsoft Mobil MSN Ofis Okul Online Öğretmen Özel PC Rahatlatıcı Telefon Ücretsiz Windows Yandex Yasaksız Yazma Yetişkinler İçin Yetişkinler İçin Eğitsel Zeka

Orjinal Adı:

Microsoft Ultimate Word Games

Microsoft Kelime Oyunları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Microsoft Kelime Oyunları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu