3D Oyunlar
Oyun Sayısı
66
4.472 oynanma
67 11

Oyunun Adı:

Mine Clone 4

Oyun Açıklaması:

Mine Clone 4, 2012'de başlayan maden klonu serisinin 4. bölümüdür. Bu hayatta kalma bloğu oyununda oyun modunu, harita boyutunu, gün uzunluğu ve oynamak istediğiniz dünyanın türünü seçersiniz. Amacınız geceleri en kötü kabusların olabileceği ürpertici düşmanlarla dolu bir dünyada hayatta kalmak. İstediğiniz şeyi oluşturmak için faydalı kaynaklar toplayın. Hayal gücünüzü kullanmaktan çekinmeyin ve dünyayı istediğiniz gibi yeniden düzenleyin. Ayrıca, hayatta kalmak ve toprağı işgal eden vahşi hayvanlara ve canavarlara dikkat etmek için yiyecek ve yardım toplamak zorundasınız. Yeraltında derinlere inmeyi ve tünellerde ve madenlerde neyin beklediğini görmeyi unutmayın! Hayal gücünüzü çılgınca koşmasına ve topladığınız malzemeleri kullanarak şaşırtıcı yapılar oluşturmasına gerçekten izin verebilirsiniz. Bugün bu bloklu dünyaya girin ve biraz eğlenin!

Nasıl Oynanır?

WASD: Hareket
Sol/Sağ Fare Tıklaması: Oluştur/Kaldır
E veya I: Envanter
Boşluk Tuşu (basılı tut): Zıpla/Yüzme
U: Kullanıcı arayüzünü devre dışı bırak

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.03.2019 10:57:04

Benzer Kategoriler:

2019 3 Boyutlu 3D Blok Crafting Friv GameDistribution Hayatta Kalma HTML5 İnşa Etme iqralar Keşfetme Keşif Klon Maden Madencilik Meb Minecraft Minecraft Zombi Mobil Online Piksel Roblox Sandbox Tablet WebGL

Orjinal Adı:

Mine Clone 4

Mine Clone 4 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mine Clone 4" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu