Spor Oyunları
Oyun Sayısı
98
2.992 oynanma
71 5

Oyunun Adı:

Mızrak Atma

Oyun Açıklaması:

El becerinizi ölçmek için yepyeni bir meydan okuma oyunu. Mızrağınızı ne kadar uzağa atabileceğinizi görün. Çizgiyi geçmeyin yoksa faul olur. Üç atıştan sonra toplam puanınız gösterilecek. Her atışta 500'e ulaşana kadar pratik yapmaya devam edin.

Editörün Yorumu: Mızrak atma ya da mızrak fırlatma oldukça eğlenceli bir olimpik eğlence tarzında güzel grafiklerle beslenmiş beceri oyunu. Mızrağı en uzağa atmak için ( max atabileceğiniz mesafe 500'dür ) ciritçinizin koşma mesafesini ve mızrağın en uzağa gitmesi için gerekli açıyı iyi hesaplamanız gerekiyor. 500 skoruna ulaşmak için atış çizgisini tamamen kullanmalısınız. Ama dikkat edin bu çok ince bir zamanlama gerektirir. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıkla veya dokun. Başlamak için tıklayın veya dokunun. Böylece koşmaya başlayacaktır. Ardından mızrağı atmak için tıklayın/dokunun ve basılı tutun, sonra atış çizgisine gelmeden mızrağı fırlatın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

21.11.2018 20:37:15

Benzer Kategoriler:

2019 Açı Açısal Atma Basit Büyükler İçin Challenge Cirit Cirit Atma Cirit Atmaca Cirit Fırlatma Ciritçi Eğlence Eğlenceli En Güzel En İyi Fırlatma HTML5 iqralar Mesafe Meydan Okuma Mızrak Mızrak Atma Mızrak Fırlatma Mobil Oyun Oynamak İstiyorum Sade Spor Tablet Yetişkin Zamanlama

Orjinal Adı:

Spear Toss Challenge

Mızrak Atma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mızrak Atma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu