Stickman Oyunları
Oyun Sayısı
100
6.127 oynanma
77 16

Oyunun Adı:

Mızrakçı Çöp Adam

Oyun Açıklaması:

Mızrakçı Çöp Adam eğlenceli ve hızlı-tempolu acımasız bir mızrak fırlatma savaşı oyunudur. Sadece mızraklı bir çöp adamı kontrol ediyorsun. Ekranda sana mızrak atan başka çöp adamlar olacak. Farklı platformlarda rastgele görünen diğer çöp adamları öldürmeli ve hayatta kalmalısınız. Daha fazla para kazanmak için düşmanları kafalarından vumaya çalışın. Farenizi kullanarak atış açınızı ayarlamanız ve hızlıca düşünerek atış yapmalısınız! Bu süper bağımlılık yapan mızrak fırlatma savaşı oyununda daha uzun süre hayatta kalmanıza yardımcı olacak kask ve zırhın kilidini açın. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Mızrağınızı hedeflemek ve atmak için tıklayın veya dokunun ve basılı tutun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

19.04.2019 15:57:24

Benzer Kategoriler:

Atıcı Atıcılık Atış Atma Beceri Çocuklar İçin Atış Çocuklar için Silah Çöp Adam Çöp Adam Atış Çöp Adam Öldürme Çöp Adam Savaşı Çubuk Adam Düello Eğlence Fırlatma GameDistribution Geliştirmeli Hedef Hedef Vurma HTML5 Kanlı Maus Mausla Oynanan Mızrak Mızrak Atma Mızrak Fırlatma Mızrakçı Mobil Nişancı Ok Ok Atma Okçuluk Ölüm Qkygames Sopa Adam Stickman Stickman Savaşı Tablet

Orjinal Adı:

Spear Stickman

Mızrakçı Çöp Adam oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mızrakçı Çöp Adam" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu