Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
322
29.021 oynanma
74 51

Oyunun Adı:

Nöbetçi Şövalye

Oyun Açıklaması:

Nöbetçi Şövalye, aksiyon tabanlı müthiş bir kule savunma oyunudur. Bu harika fantezi strateji-savunma oyununda sizi mükemmel yükseltmeler, şeytani düşman orduları ve inanılmaz büyüler bekliyor.

Nöbetçi şovalyeyi kontrol altında tutarak, kalenizi işgal etmek isteyen efsanevi yaratıklara karşı sihirli oklarınızı ve diğer saldırı ekipmanlarınızı kullanarak onları topraklarınızdan uzaklaştırın. Büyüleyici bir savaş ve aksiyon dolu bir çatışmaya ortak olmak istiyorsanız bu mükemmel strateji oyunu olan Nöbetçi Şövalye sizlere heyecan verici bir deneyim sunmak için çağrı yapıyor. Bol şanslar.

Nasıl Oynanır?

- Mouse: Kontrol
- 1-5 Tuşları: Büyüler

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.01.2014 23:41:20

Benzer Kategoriler:

Ateş Büyü En Güzel En Güzel Strateji En İyi En İyi Strateji Fantezi Geliştirmeli Kale Kale Okçusu Kale Savunma Kule Kule Savunma Kuşatma Level Atlamalı Madalya Müthiş Nöbetçi Ok Okçu Ortaçağ Rpg Savunma Seviye Atlamalı Strateji Strateji Savunma Swartag Şovalye Şövalye Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Sentry Knight

Nöbetçi Şövalye oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Nöbetçi Şövalye" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu