Yönetim Oyunları
Oyun Sayısı
138
450 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Oduncu Çöp Adamlar

Oyun Açıklaması:

Oduncu Çöp Adamlar bir balta alıp çalışmaya başlamanız gereken sıradan bir oyundur! Ekibinize mümkün olduğunca çok sayıda tembel oduncu toplayın ve adada evler ve binalar inşa etmeye başlayın! Kalabalığı kontrol edin ve ağaçları kesin. Muhteşem bir şehir inşa edin ve adayı keşfedin. Oyuna tek başına başlayın ve seviyelerde ilerledikçe bir sürü oduncu toplayın. Adada enerjik bir oduncu çetesi olun. Yalnızca en güçlü ve en çok toplanmış ekip büyük bir ormanı kesip bir şehir inşa edebilir. Adadaki tüm oduncuları birleştirin ve becerilerini geliştirin. Oduncular ne kadar güçlü ve hızlı olursa adada o kadar çok işleri olur.

Nasıl Oynanır?

WASD: Hareket
Sol Fare Tıklaması: Oyun içi kullanıcı arayüzüyle etkileşim kurun

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.01.2024 19:57:29

Benzer Kategoriler:

2024 3D Ada Ağaç Ağaç Kesme Balta Çöp Adam Hacked Heklenmiş HTML5 igroutka İnşa İnşa Etme İnşaat Oduncu Online REKLAMSIZ Simülasyon Simülasyon Yönetimi Stickman Şehir İnşa Etme Şehir Kurma Tycoon Yönetim Yönetme Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Crowd Lumberjacks

Oduncu Çöp Adamlar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Oduncu Çöp Adamlar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu