Araba Oyunları
Oyun Sayısı
286
4.153 oynanma
78 10

Oyunun Adı:

Offroad Çılgınlığı

Oyun Açıklaması:

Offroad Çılgınlığı süper bir 3D ücretsiz online 4x4 Jeep oyunudur. 4x4 arabayı kullanın ve offroad zorluklarının üstesinden gelin!

Offroad Çılgınlığı zorlukları seven offroad araçlarının hayranları için harika bir çevrimiçi oyundur. Fizik motoru oyunda çok iyi uygulanmış, bu yüzden bazı engelleri aşmak kolay olmayacak. Başlangıçta yavaş başlamanız ve aracı hissetmeniz gerekiyor. Engelleri aşıp altın heykelleri toplamaya çalışın. Altın heykeller genellikle üç tane olacaktır. Oyun 120 seviyeden oluşan çok eğlenceli bir sürüş deneyimi sunuyor. Bunun dışında sürekli olarak açılacak 5 yeni araç var. Sadece bir tane seçmeniz ve oynamaya başlamanız gerekir. Bol eğlenceler ve iyi sürüşler sevgili Microoyun.com dostları!

Nasıl Oynanır?

Gaz: W/Z/Yukarı Ok Tuşu
Fren: S/Aşağı Ok Tuşu
Sol: A/Q/Sol Ok Tuşu
Sağ: D/Sağ Ok Tuşu

Duraklat: ESC
Kamera: C
Yeniden başlat: R

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

22.01.2020 15:22:17

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2020 3 Boyutlu 3D 3D 4x4 3D 4x4 Araba 3D 4x4 Jeep Sürme 3D 4x4 Off Road 3D Araba 3D Araba Sürme 3D Jeep 3D Jip 3D Off Road 3D Offroad 3d Sürüş 3D Yarış 4x4 4x4 Araba 4x4 Jeep 4x4 Off Road Araba Arazi Arazi Arabası Arazi Aracı Beceri Bölümlü Çılgın Çılgınlık Ekstrem Spor En Güzel En Güzel 3D En Güzel 3d Araba En Güzel Araba En Güzel Jeep En İyi En İyi 3D En İyi Araba Erkek GameMonetize HTML5 iqralar Jeep Jip Levelli Meb Off-Road Off Road Offroad Online Oyun Oyunlar Seviyeli Simülasyon Sürücü Sürüş Sürüş Becerisi Sürüş Simülasyonu Ücretsiz Yarış Yetenek Zor

Orjinal Adı:

Offroad Mania

Offroad Çılgınlığı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Offroad Çılgınlığı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu