Üzerine Tıklamalı Oyunlar
Oyun Sayısı
69
3.308 oynanma
71 8

Oyunun Adı:

Ormandan Kaçış

Oyun Açıklaması:

Ormandan Kaçış ücretsiz online üzerine tıklamalı bulmaca oyunudur. Biraz araştırma yapmak için bir ormanda bulunduğunuzu düşünün. Geç gece saatlerde ormanın içinde hapsolmuştun. Yavrusunu bulmak için yardım arayan bir ördek vardı. Öyleyse ördeklere yardım etmeye ve ormandan kaçmak için ana kapının anahtarını bulmaya karar verdiniz. İşte ilginç bulmacalar ve ormandan kaçmak için gizli nesneler. İyi şanslar. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Fare: Etkileşim

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.06.2020 01:40:07

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik ABCya Beyin Bulmaca Çocuk Çocuklar İçin Çocuklar için Eğitici Düşünme EBA Eğitici Eğitsel Escape Etkileşim GameMonetize Games2Mad Gizem Gizemli Gizemli Kaçış Gizli Nesne Gizli Nesne Bulma Gizli Nesneleri Arama HTML5 iqralar Kaçış Kaçış Nesnesi Bulma Keşfetme Mantık Meb Mouse ile Oynanan Online Orman Ormandan Kurtul Oyun Oyunlar Tıklama Tıklamalı Tıklamalı Bulmaca Tıklamalı Macera TRT Çocuk Ücretsiz Üzerine Tıklama Üzerine Tıklamalı Zeka Zeka ve Bulmaca Zihin

Orjinal Adı:

Calm Forest Escape

Ormandan Kaçış oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ormandan Kaçış" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu