Yönetim Oyunları
Oyun Sayısı
132
52.487 oynanma
91 114

Oyunun Adı:

Penguen Lokantası 2

Oyun Açıklaması:

Ana karakter Penny eve döndükten sonra yemeklerden memnun değildir ve kendi restoranını açmaya karar verir. Penguen Penny restoranının başarısı için restoranını yeniden yoluna sokması gerekiyor. Yerel penguenler arasında çok popüler olan sevimli kahramanımızı zorlu bir iş günü daha bekliyor. Siparişlerini yerine getirmek ve ipuçlarını almak için hızlı hareket etmeniz gerekecek!

Bir müşteriyi tıklayın, ardından oturtmak için bir masayı tıklayın. Ne istediklerine karar verene kadar bekleyin, ardından siparişlerini olabildiğince çabuk teslim edin. Günlük hedeflere ulaşmak için tüm zaman yönetimi becerilerinizi kullanın ve Penny'yi gerçek bir restoran kralı yapın.

Özellikleri:
- 4 heyecan verici lokantada oynayın.
- Dükkanda birçok harika yükseltme alın.
- Harika temalı akşam yemeği partisi paketleri alın.
- Penny'ye sevimli üniformalar giydirirken iyi eğlenceler.
- Penny'nin macerasının komik bir hikayesini takip edin.
- Antarktika'nın gelmiş geçmiş en şirin sakinleriyle tanışın!

Nasıl Oynanır?

FAREYİ KULLANARAK menüde gezin.
SOL TIKLAMA ile müşterileri oturtun, masaları seçin, yiyecek kapın ve daha fazlasını yapın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.11.2010 00:28:52

Benzer Kategoriler:

2021 2DPlay Android Arcade Bayan Garson Bilgisayar Cafe Çocuk Çocuklara Göre En Güzel En İyi En Popüler Fare ile Oynanan GameMonetize Garson Garson Kız Gıda Hayvan HTML5 İş İş Adamı İşadamı İşletme Kafe Kafeterya Kız Kızlara Göre Lokanta Lokanta İşletme Lokanta Yönetme Macera Masaüstü Mobil Müşteri Online Oyun PC Penguen Pişirme Popüler Restoran Restoran İşletme Restoran Yönetimi Restoran Yönetme Restorant İşletme Sevimli Sipariş Sipariş Hazırlama Şirin Tek Kişilik Tüm Zamanların En İyi Tycoon Ücretsiz Yemek Yemek Pişirme Yemek Servisi Yönetim Yönetme Yükseltmeli Zaman Yönetimi

Orjinal Adı:

Penguin Diner 2

Penguen Lokantası 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Penguen Lokantası 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu