Yönetim Oyunları
Oyun Sayısı
132
24.150 oynanma
90 28

Oyunun Adı:

Penguen Lokantası

Oyun Açıklaması:

Penguen Penny, bir Antarktika trekkingi sırasında yoldan çıkar ve kendini tamamen kaybolmuş ve meteliksiz halde bulur. Penny'nin evine geri dönmesine yetecek kadar para kazanmasına yardım edin! Penguen Penny, bir ziyafet sunmak için Antarktika'ya geri döner! Penny'nin lokantasını yönetmesine ve çok aç penguenlere servis yapmasına yardım edin.

Şehirdeki en popüler penguen restoranına bakmaya hazırlanın. Penguenleri oturtun, siparişlerini alın ve yemeklerini servis edin. Ayrılırken parayı toplamayı unutmayın. Onları mutlu edin, tıpkı gerçek bir restoranda olduğu gibi daha fazla ödeyecekler.

Penguen Lokantası en popüler restoran oyunudur.

Nasıl Oynanır?

FAREYİ KULLANARAK menüde gezin.
SOL TIKLAMA ile müşterileri oturtun, masaları seçin, yiyecek kapın ve daha fazlasını yapın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.11.2010 00:25:09

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2021 2DPlay Android Arcade Bayan Garson Bilgisayar Cafe Çocuk Çocuklar İçin En Güzel En İyi En Popüler GameMonetize Garson Garson Kız Geliştirmeli Gıda Hayvan HTML5 İş İşadamı İşletme Kafe Kafeterya Kız Kızlar İçin Lokanta Lokanta İşletme Lokanta Yönetme Macera Masaüstü Mobil Mouse ile Oynanan Müşteri Online Oyunlar PC Penguen Pişirme Popüler Restoran Restoran İşletme Restoran Yönetimi Restoran Yönetme Restorant İşletme Sevimli Sipariş Sipariş Hazırlama Şirin Tüm Zamanların En İyi Tycoon Ücretsiz Yemek Yemek Pişirme Yemek Servisi Yönetim Yönetme Zaman Yönetimi

Orjinal Adı:

Penguin Diner

Penguen Lokantası oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Penguen Lokantası" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu