Masa Oyunları
Oyun Sayısı
86
3.170 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Reversi

Oyun Açıklaması:

Reversi oynaması kolay ama ustalaşması zor bir oyundur. Rakibinizi yenmek için bu zorlu tahta (masa) oyununda doğru stratejiyi seçin. Tahtayı mümkün olduğunca kontrol etmeye çalışın. Taşlarını kontrol altına almak için rakibini kutula. Tahta doldurulduktan sonra, oyunda en fazla parçaya sahip olan oyuncu turu kazanır. AI (bilgisayara karşı) veya arkadaşınıza karşı aynı cihazda oynayın.

Nasıl Oynanır?

Taşlarınızı yerleştirmek için dokunun veya tıklayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.11.2019 12:41:48

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2 Kişilik 2 Kişilik Masa 2 Kişilik Othello 2 Kişilik Reversi 2 Oyunculu Aile Android Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bayan Beyin Bilgisayara Karşı Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyüklere Göre CodeThisLab Dünyanın En Eski Bilgisayar Oyunları Dünyanın En Eski Masa Oyunları Dünyanın En Eski Oyunları Düşünme Eğitici Eğitsel Eğlence En Popüler Famobi Gündelik Günlük Hergün Oynanan HTML5 Kadın Klasik Masa Meb Okul Online Othello Plonga REKLAMSIZ Reversi Strateji Tahta Tüm Zamanların En İyi Yetişkin Zeka

Orjinal Adı:

Reversi

Reversi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Reversi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar