Masa Oyunları
Oyun Sayısı
77
1.177 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Reversi Çılgınlığı

Oyun Açıklaması:

Bu oyunla zihninizi keskinleştirin ve stratejik becerilerinizi test edin!

Amacınız, tahta dolduğunda renginizle karşı karşıya kalan daha fazla taşla bitirmektir. Kendi taşlarınızı yanlarına koyarak rakibin taşlarını çeviriyorsunuz. Yerleştirdiğiniz taş, oyun alanında bulunan taşlarınız arasında bir çizgi bağlamalıdır. Rakibin o hattaki tüm taşları ters çevrilir. Eğer biri taş bırakamazsa, yapabilene kadar raundu geçmek zorunda kalır.

Reversi'de çift taraflı taşlarla oynuyorsunuz ve diğer oyuncuyu alt etmeye çalışıyorsunuz! Çok basit ama derin bir oyun. Bu zorlu oyunu bir profesyonel gibi oynayabilmek için birçok adım ileriyi düşünebilmeniz gerekiyor. Çok oyunculu mod sayesinde arkadaşlarınızla bile oynayabilirsiniz! Ne için bekliyorsun? Hemen atlayın ve zihninizi keskinleştirin!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

31.10.2021 20:26:28

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 1 Oyunculu 2 Kişilik 2 Kişilik Masa 2 Kişilik Othello 2 Kişilik Reversi 2 Oyunculu Aile Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bayan Beyin Bilgisayara Karşı Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyükler için Zeka Dünyanın En Eski Masa Oyunları Dünyanın En Eski Oyunları Düşünme Eğitsel GameSnacks Gündelik Günlük Hergün Oynanan HTML5 Inlogic Kadın Klasik Masa Online Othello REKLAMSIZ Reversi Strateji Tahta Yetişkin Yetişkinler İçin Yetişkinler İçin Eğitsel Zeka

Orjinal Adı:

Reversi Mania

Reversi Çılgınlığı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Reversi Çılgınlığı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu