Silah Oyunları
Oyun Sayısı
154
6.662 oynanma
67 130

Oyunun Adı:

Savaş Alanı

Oyun Açıklaması:

Savaş Alanı mobil, telefon ve tablet için çılgın bir ücretsiz bir çevrimiçi 3D birinci şahıs nişancı oyunu. Bu bir savaş ve düşmanlar üssünüzü ele geçirdi. Üssünüzdeki birliğin son askeri sensin ve onlarla sadece sen savaşabilirsin. Bir savaşa katılın ve bölgedeki tüm düşman askerlerini yok edin. Hassas atışlarla bonus puan kazanın. Silahını al ve savaşa hazırlan. Şimdi online Savaş Alanı oynayın. İyi şanslar!

Nasıl Oynanır?

Masaüstü: Ok Tuşları veya WASD karakteri taşımak için. Fare karakteri döndürmek, nişan almak ve ateş için. R silahı yeniden yüklemek için. Fare imlecini kilitlemek/kilidini açmak için L tuşuna basın.

Mobil: Hareket etmek için ekrandaki joystick'i kullanın, ateş etmek için ateş düğmesini kullanın,

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

23.12.2019 01:02:17

Benzer Kategoriler:

1000webgames 2020 3 Boyutlu 3D 3D Aksiyon 3D Ateş Etme 3D Atış 3D Nişancı 3D Silah Aksiyon Android Asker Askeri Ateş Etme Atış Birinci Şahıs Nişancı Birlik Bölük Düşman Düşman Ordusu Düşmanlar Düşmanları Yok Etme En Güzel Silah En İyi Silah Erkek Fps GameMonetize HTML5 iqralar Mobil Nişan Nişancı Online Oyun Oynamak İstiyorum Öldürme Savaş Savaş Alanı Silah Tablet Telefon Tüfek Ücretsiz

Orjinal Adı:

Warfare Area

Savaş Alanı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Savaş Alanı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu