Silah Oyunları
Oyun Sayısı
165
4.492 oynanma
75 17

Oyunun Adı:

Şişe Vurma

Oyun Açıklaması:

Tabanca ile Şişe Vurma çok güzel bir atış oyunu. Basit ama aynı zamanda zorlu bir reaksiyon oyunu. Vahşi Batı tarzı! Ekranda sonsuz şişeler belirecek ve göreviniz bu şişeler gözden kaybolmadan önce onları vurmak. Uçan şişelerin hepsini yere ulaşmadan önce hedefleyin ve atış yaparak vurun. El bombalarının herhangi birini vurmaktan kaçının. Üç şişeyi kaçırana ya da yanlışlıkla el bombası vuruncaya kadar ateş etmeye devam edin, o zaman yüksek puanınız skor tablolarına gönderilir. Hepsini vurmak için hızlı olmalısınız ve yukarı/aşağı hareket etmeniz gerekir. Daha fazla puan kazanmak için birden fazla şişeyi tek atışla vurmaya çalışın ve son kalan 3 şişeyi kaçırmamaya çalışın. Tüm başarıların kilidini açana kadar şişe atış becerilerinizi geliştirmeye devam edin. Elbette, bir el bombası görürseniz ateş etmeyin, aksi takdirde oyununuz otomatik olarak sona erer. Atış becerilerinizi geliştirin ve Şişe Vurma oyunu ile eğlenin!

Nasıl Oynanır?

Tabancanızı hareket ettirmek için dokunma kontrollerini veya Ok Tuşlarını kullanın. Ateş etmek için Boşluk Çubuğu'nu kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.04.2019 21:50:58

Benzer Kategoriler:

Atış Atış Alanı Atış Becerisi Atış Poligonu Beceri Erkek GameDistribution Hedef Hedef Vurma HTML5 Klavye ile Oynanan Mermi Mobil Nişan Nişancı Qkygames Silah SilverGames Şişe Şişe Vurma Şişe Vurmaca Tabanca Tablet Yetenek

Orjinal Adı:

Bottle Shoot

Şişe Vurma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Şişe Vurma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu