Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
368
1.924 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Slimoban

Oyun Açıklaması:

Slimoban, sümüklü böceklerle Sokoban'ın bir çeşididir. Ancak taşımanız gereken kutuların yanı sıra, bir ateş topuyla ya da suya atarak kaçabileceğiniz, yok edebileceğiniz canavarlar da var. Oyunda üç tür sümük vardır: yeşil olanlar hareketsiz dururlar, ateş topuyla yok edilemezler, ancak suya itilebilirler. Mavi sümükler ana karakteri kovalar ve tıpkı yeşil olanlar gibi ateş topuyla yok edilerek suya atılabilirler. Kırmızı balçıklar sizi kovalar ve sadece suya itilebilirler. Ateş topları da blokları hareket ettirebilir. Bloklar suya düşerse hem suyu hem de kendilerini yok ederler. Bazı sümükler de aynı şeyi yapar, diğerleri sadece boğulur. Ateş topu sihirli şişeleri ve anahtarları da batabilir. Oyunun 30 seviyesi var.

Nasıl Oynanır?

WASD, Ok Tuşları veya Ekran düğmeleri: Hareket
Ateş Etme: Tıkla/Dokun
Idle: Boşluk Çubuğu, idle tuşu

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

3.05.2021 23:00:04

Benzer Kategoriler:

2D Akıl Beyin Bilgisayar Blok Bulmaca Düşünme En Güzel En İyi GameMonetize HTML5 itch.io Kaçınma Kutu Level Macera-Bulmaca Macera Mantık Masaüstü MentalUP Mobil PC Piksel Retro Sokoban Tablet Toplamalı Zeka Zindan

Orjinal Adı:

Slimoban

Slimoban oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Slimoban" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar