Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
358
1.132 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Slimoban 2

Oyun Açıklaması:

Slimoban 2 küçük bir kızın büyük ve tehlikeli sümüklerle dolu zindandaki maceralarını konu alan Sokoban'dan ilham alan Slimoban oyununun devamıdır. Her seviyede altın parayı toplamanız, sümüklerden kaçmanız ve mümkünse onları yok etmeniz gerekiyor. Kız, büyük tahta blokları ve balçıkları kaldırmaya yardımcı olan sihirli iksirler toplayabilir. Blokları veya balçıkları kaldırdıktan sonra doğru yerlere bırakmanız gerekir. Oyunda da su var ve oraya bir şeyler düşürebilirsiniz. Blokları hareket ettirebilir, toplayabilir ve bırakabilirsiniz. Ayrıca sümükleri tuzağa çekmeniz, kutuların içine atmanız ve onları suya itmeniz gerekir. Ancak yapabileceğiniz tüm bu şeyler zorunlu değil, bölümü geçmek için yapmanız gereken en önemli şey madeni paraları toplamak.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Karakteri hareket ettirin
Boşluk çubuğu: Sıranızı atlayın
Sol tıklama: Kutuları bırakın

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.05.2021 20:43:44

Benzer Kategoriler:

2D Beyin Blok Bulmaca Büyükler için Zeka Cool Çocuklar için Zeka Düşünme En İyi GameMonetize HTML5 itch.io Kaçınma Kutu Level Macera Mantık Meb MentalUP Online Oyunlar Piksel Retro Sokoban Toplamalı TRT Çocuk Ücretsiz Zeka Zindan

Orjinal Adı:

Slimoban 2

Slimoban 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Slimoban 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu