Polis Oyunları
Oyun Sayısı
15
2.899 oynanma
74 11

Oyunun Adı:

Sokak Yarışı

Oyun Açıklaması:

Sokak Yarışı her anı aksiyon dolu süper eğlenceli bir yarış oyunudur. Geniş bir platformda arabanızı sürmeye çalışın ve yıldızları toplayın. Sizi durmaksızın takip eden polis arabalarını atlatmaya çalışın. Şayet polis arabaları sizi yakalarsa oyun biter. Bu yüzden hızlı olun ve keskin manevralar yapmaya özen gösterin. Kazandığınız puanlarla yeni arabalar satın alabilirsiniz. Ne kadar yüksek bir puan yaparsanız iyi bir araba satın alır ve oyunda daha ileri seviyeye geçersiniz. Kombolar yaparak polis arabalarını atlatın ve daha yüksek puanlar kazanın. Harika bir arabalı polis kovalamacası siz yarış severleri bekliyor. Pistlerin tozunu attırmak için hemen oyuna başla! Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları veya Mouse: Sürüş

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

6.04.2019 15:40:32

Benzer Kategoriler:

2019 3 Boyutlu 3D 3D Araba 3D Polis 3d Polis Arabası 3D Yarış Aksiyon Araba Arabalar Erkek Friv HTML5 iqralar Kombo Kovalama Kovalamaca Meb Mobil Oyun Oynamak İstiyorum Polis Polis Arabası Polis Kovalamacası Polis Takibi Polisten Kaçış SoftGames Sokak Yarışı Tablet Takip Toplamalı Türkçe Yarış

Orjinal Adı:

Street Race

Sokak Yarışı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Sokak Yarışı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu