Sokak Dövüşü Oyunları
Oyun Sayısı
19
3.261 oynanma
77 6

Oyunun Adı:

Sokak Dövüşçüsü 2D

Oyun Açıklaması:

Sokak Dövüşçüsü 2D oynamaya hazır mısınız? Street Fighter benzeri bu oyunda düşmanları yok etmek veya yenmek için elinizden gelen her şeyi kullanacaksınız! Silahları, el bombalarını, bıçakları topla ve kendini savunmak için bacaklarını ve kollarını kullan! Yani, patrona ulaşana ve özgürlüğünü elde edene kadar onları yenebilecek misin? Sokaklarda ve içinde gideceğiniz farklı haritalarda gece gündüz gitmeniz gerekecek! Neyse savaşmaya hazır mısın? Eğer öyleyse iyi şanslar!

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket
Z: Yumruk
X: Tekme
C: Savunma
Boşluk Çubuğu: Zıplama

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.05.2020 00:38:43

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2D 8 Bit Arcade Atari Atari Salonu Ateş Etme Atış BestCrazyGames Dayak Dayak Atma Dos Dövme Dövüş Dövüş Alanı Dövüş Kulübü Dövüş Ustası Dövüşçü Dövüşme Dünyanın En Eski Oyunları Erkek Eski Eski Arcade Eski Konsol Eski Okul GameMonetize HTML5 Kavga Kavga Etme Kavgacı Klavye ile Oynanan Konsol MS-Dos Online Piksel Silahlı Sokak Dövüş Sokak Dövüşçüsü Sokak Dövüşü Street Fighter Tek Kişilik Unity Ücretsiz WebGL Y8

Orjinal Adı:

Street Fighter Beat Em Up

Sokak Dövüşçüsü 2D oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Sokak Dövüşçüsü 2D" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu