Dövüş Oyunları
Oyun Sayısı
123
8.343 oynanma
79 7

Oyunun Adı:

Süper Dövüşçüler

Oyun Açıklaması:

Süper dövüşçüler küçük adamların kıyasıya dövüş ve savaşlarını konu edinen aksiyon dolu iki kişilikde oynayabileceğiniz platform tabanlı kavga oyunu.

 

Tartışmaya hazır mısın? MythoLogic Interactive'in süper savaşçıları, silahlar, taktik manevralar ve tıknaz piksel sanatıyla dolu, tek ekranlı, 2 oyuncu ya da tek oyunculu dövüş oyunudur. Küçük sevgililerin ateş etmeleri, bıçaklamaları, yanmaları, tekmelemeleri, ateş etmeleri (tekrar) ve yaşam dışında kalmaları için birbirlerini kandırdıkları ve bu tur bittikten sonra tekrar tekrar başlayacakları bir oyundur!

Süper dövüşçüler, alışmak biraz zaman alan, biraz sıkı bir kontrol şemasına sahiptir. Kontroller tamamen özelleştirilebilir, ancak özellikle de kullanışlı bir gamepadınız varsa, çok yardımcı oluyor. Temelde, [ok] tuşlarıyla hareket ettiniz ve melee ve ranged silahlar için [N] ve [M] tuşlarını kullanınız. İkinci bir oyuncu size katılıyorsa, kendi tuş takımını klavyenin diğer tarafında bulacaklardır. Oyuna, yani çizgi, dalış ve rulo manevralarının yanı sıra kullanışlı bir "kapak yapma" kabiliyetine sahip olmanıza yardımcı olacak birkaç özel hareketiniz var. Oyun sizi her şeye yavaşça tanıtır, ancak hepsi yerleşmeden önce birkaç tur atacaktır. Ancak zaman ayırmaya değer!

Kaya oynamaya hazır olduğunuzda, Superfighters iki ana oyun modu sunuyor: vs mod ve sahne modu. Eski, karakterleri seçtiğiniz son noktaya basit bir savaş, her oyuncu / botun hangi takımda olduğu oyuncu sayısı ve savaşacağınız sahne. Sahne modu benzer ancak sizi yenmek için bir arayış sunuyor Karşı takım üç aşamalı zorluk içinde dört aşamalı oyun boyunca. Her şeyi ayarlayın, [boşluk çubuğuna] basın ve kavga için hazırsınız!

Süper savaşçılardaki savaş çılgınca, stratejik ve son derece tatmin edicidir. Birkaç temel silah, zayıf bir melee saldırısı ve birkaç el bombası ile başlıyorsunuz, ancak herkes elinde bir kenara ihtiyaç duyuyor. Rakibinizin yerini kontrol edin, bulabileceğiniz en yakın silahı arayın. Acele et ve herkesin peşinden geleceğini unutmayın, böylece hem savunma hem de suç eşit şekilde oynanmalıdır. Bom patlayan bir şey kapın ve ava başlayın!

Nasıl Oynanır?

1. Oyuncu: Ok Tuşları / N / M / . / ,

2. Oyuncu: WASD / S / 1,2,3,4

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.06.2017 04:54:52

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Dövüş 2 Oyunculu Aksiyon Arena Atari Dövüş Dövüşçü Erkek Kavga Mythologicinteractive Piksel Platform Retro Savaşçı Sokak Dövüşçüsü Sokak Dövüşü Street Fighter Süper

Orjinal Adı:

Superfighters

Süper Dövüşçüler oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Süper Dövüşçüler" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu