Fizik Oyunları
Oyun Sayısı
309
754 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

Süper Ninja Sallanma

Oyun Açıklaması:

Uzatılabilir ipli bir ninja olarak sallanın. Engellerden ve tuzaklardan kaçınırken, ileri doğru salıncak gibi salının. Keskin dişliler ve motorlu testereler gibi şeylerden kaçının. Vücudunuzun parçalarının çoğunu sağlam tutun ve bitiş çizgisine gelin. Özellikler: - İnteraktif öğretici. - Dokunma, klavye ve fare kontrolleri. - Yoğun ve dramatik tema. - 24'ten fazla zorlu seviye. - Bir miktar kan (istek üzerine kapatılabilir). Ninjanın seviyelerin her birinde bitiş çizgisine gelmesine yardım edin. Ünlü Askı oyunun bir HTML5 sürümü, her seviyede sallanırken tüm uzuvlarınızı tutmaya çalışın. Hedefi güvenli bir şekilde geçmeye çalışırken engellerden ve duvarlardan kaçının. Her seviyeyi ne kadar hızlı tamamlarsanız ve o kadar az uzuv kaybederseniz o kadar fazla yıldız kazanırsınız.

Nasıl Oynanır?

Hareket etmek için dokunmatik kontrolleri veya Ok Tuşlarını, ipi kullanmak için Boşluk Çubuğunu kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.03.2019 23:52:19

Benzer Kategoriler:

2019 Beceri Fizik Friv Halat HTML5 İp iqralar Kanlı Kukla MarketJS Meb Mobil Ninja Örümcek Adam Ragdoll Salıncak Sallanan Adam Sallanma Spiderman Süper Tablet

Orjinal Adı:

Ultimate Ninja Swing

Süper Ninja Sallanma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Süper Ninja Sallanma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu