Mario Oyunları
Oyun Sayısı
150
3.217 oynanma
90 2

Oyunun Adı:

Süper Vuruş Flash 2

Oyun Açıklaması:

Super Smash Flash 2 birçok özelliğini popüler bir Nintendo ürünü olan Super Smash Bros’dan alan ve eşsiz bazı özelliklerine ek olarak son derece benzer bir oyun tecrübesi sunan iki boyutlu bir dövüş oyunudur.

Örneğin, çok benzer bir estetiğe sahip olmasına rağmen (özellikle bütün menülerinde), Super Smash Flash 2, tüm eski-oyun severlerin çok hoşlanacağı 8 bitlik görsel stili kullanır. Animasyonlar da oldukça iyidir. Sahne boyunca hareket ettiklerini görmek gerçek bir zevktir.

Bu tarz bir oyunun en önemli özelliklerinden biri oynayabileceğiniz karakterlerin listesidir ve Super Smash Flash 2 bu konuda sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor. Goku, Naruto, Sonic, Mario, Link, Pikachu, Kirby, Ichigo ya da Final Fantasy oyunundan kara bir büyücü, bulabileceğiniz isimlerden yalnızca bazıları.

Ayrıca kavga edebileceğiniz birçok farklı alan mevcut. Her karakter için yalnızca bir değil birçok farklı ve çok eğlenceli bulacağınız senaryo var. Tabii ki her biri kendine has sürprizlerle dolu.

Oyunun kumandaları tam da isteyeceğiniz gibi: İki saldırma tuşu yön tuşlarından biri ile birleştirilip bir düzineden fazla farklı saldırı hareketi gerçekleştirilebilinir. Amaç her zamanki gibi düşmanlarınızı dövdükten sonra onları dövüş alanının dışına atmak.

Super Smash Flash 2 saatlerce eğlenmenizi sağlayabilecek potansiyele sahip harika bir dövüş oyunu ve full sürümü!

Nasıl Oynanır?

ASD: Hareket
W: Zıpla
U: Kepçe
I: Kalkan
O: Özel
P: Saldırı
Boşluk: Dövüşü başlat
1: Sataşma
Geri: Duraklat

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.05.2018 00:05:04

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Oyunculu Atari Dövüş Flash Kavga Mario Mario Bros McLeodGaming Süper Süper Mario Süper Mario Bros

Orjinal Adı:

Super Smash Flash 2

Süper Vuruş Flash 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Süper Vuruş Flash 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu