Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
497
2.647 oynanma
72 6

Oyunun Adı:

Tapınak Macerası

Oyun Açıklaması:

O eseri çalmamalıydın! Şimdi sonsuz bir tapınak labirentinde hayatta kalmak için koşmak zorundasın! Altın idolleri, eski paraları ve power-ups'ları toplayın. Çeşitli engelleri aşın, güçlendirmeleri yükseltin ve puan çarpanınızı büyütmek için hedefleri gerçekleştirin. Daha da ileri gitmek için özel yeteneklere sahip farklı kıyafetler deneyin. Ne kadar uzağa gidebilirsin? İyi şanslar.

Nasıl Oynanır?

OK Tuşları, Mouse veya Dokunma: Hareket/Zıplama
Boşluk: Zıplama
Alt: Duraklatma

Mümkün olduğunca koş ve tüm hedefleri yerine getir. Paraları, altın putları ve güçlendiricileri topla. Özel yeteneklere sahip kıyafetlerin kilidini açın ve güçlendirmeleri yükseltin. Engellerden kaçının ve mümkün olan en yüksek puanı almak için koşun!

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.01.2020 15:50:14

Benzer Kategoriler:

GameMonetize Geliştirme HTML5 Inlogic Koş Koş ve Zıpla Koşma Koşma ve Zıplama Koşu Koşucu Macera Mesafe Mesafe Katetme Mesafeli Serüven Skor Sonsuz Sonsuz Koşu Sonsuz Koşucu Tapınak Tapınak Koşusu Temple Run Toplamalı Tuzak Tuzaklı Yükseltmeli Zıpla Zıpla ve Koş Zıplama Zıplamalı

Orjinal Adı:

Temple Quest

Tapınak Macerası oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tapınak Macerası" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu