Stickman Oyunları
Oyun Sayısı
100
127 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Çöp Adam Tapınak Düellosu

Oyun Açıklaması:

Yeni Stickman macerası farklı modlar ve oyun mekanikleriyle başlıyor. Çöp Adam Tapınak Düellosu oyununda, 1 oyuncuyla oynayabileceğiniz "Hikaye Modu" ve 2 oyuncuyla oynayabileceğiniz "Savaş" modu bulunmaktadır. Hikaye modunda 40 farklı seviyede savaşabilirsiniz. Seri eşleşmeler yaparak arkadaşınıza veya yapay zekaya meydan okuyun!

Çöp Adam Tapınak Düellosu (Stickman Temple Duel), hem heyecanlı iki kişilik savaşlar hem de tek oyunculu hikaye modu için tasarlanmış heyecan verici bir platform nişancı oyunudur. Çevik ve ince çöp adamınızla hikaye modunun birçok zorlu aşamasında ilerleyin ve çeşitli silahlarla düşmanlarınızı vurun. Ayrıca bir arkadaşınıza veya yapay zekaya karşı rekabetçi ve karşılıklı modda oynarken yakın mesafeli yakın dövüşe girebilirsiniz. Karşılaşacağınız hareketli nesnelerin çoğu ölümcüldür, bu nedenle önümüzdeki zorlukların üstesinden gelmek için ustalıkla hareket etmeniz, hassas bir şekilde nişan almanız ve kararlı bir şekilde ateş etmeniz gerekecek!

Nasıl Oynanır?

Hikaye Modunun Kontrolleri:

Hareket: WASD veya Ok Tuşları
Nişan Alma: Fare Kontrolü
Ateş Et: Sol Fare Tıklaması

2 Oyunculu Modun Kontrolleri:

1. Oyuncu
Hareket: Ok Tuşları
Ateş Et: L
Kalkan: K

2. Oyuncu
Hareket: WASD
Ateş Et: F
Kalkan: G

Bot'a Karşı Oynama Modunun Kontrolleri:

Hareket: Ok Tuşları
Ateş Et: L&

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

9.01.2024 20:21:43

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Dövüş 2 Kişilik Kavga 2 Oyunculu 2024 Aksiyon Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Ateş Etme Atış Bilgisayara Karşı Cool Çılgın Çöp Adam Çöp Adam Dövüş Çubuk Adam Dövüş Düello En Güzel En İyi Engellenmemiş Erkek Harika Hihoy HTML5 igroutka İki Kişilik Kavga Macera-Aksiyon Macera Müthiş Neon Nişancı Platform REKLAMSIZ Silah Sopa Adam Stickman Stickman Dövüş Süper Ücretsiz Yasaksız

Orjinal Adı:

Stickman Temple Duel

Çöp Adam Tapınak Düellosu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çöp Adam Tapınak Düellosu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu