Kız Oyunları
Oyun Sayısı
109
386 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Tatlı Dükkanı 3D

Oyun Açıklaması:

Tatlı dükkanınızı inşa edin ve şimdiye kadarki en iyi tatlı satıcısı olun!

Tatlı Dükkanı 3D heyecan verici bir yönetim oyunudur. Amacınız tatlı dükkanınızı yönetmek ve inşa etmek ve şimdiye kadarki en iyi tatlı satıcısı olmaktır! Meyve üreten dükkanınızı ve bahçenizi inşa edin ve genişletin. Müşterilere hizmet edin, para kazanın, işçi kiralayın ve neşeyi ve tatlılığı dünyaya yayın. Tatlı restoranınızı inşa edin ve müşterilerin muhteşem tatlılarınızın tadını çıkarmasına izin verin!

Tatlı Dükkanı 3D oyununda şehirdeki en ünlü şekerleme işini yönetin ve çok çalışıp kârınızı ve zamanınızı akıllıca yatırım yaparak hayatınızın en güzel anlarını yaşayın.

Çevrenizi gözlemleyin, müşterilerinizi hızlı bir şekilde memnun edin, satın aldıkları tüm ürünleri toplayın ve yeni makinelerin ve sayaçların kilidini açın, hatta işinizi büyütmenize ve yavaş yavaş büyümenize olanak sağlayacak sadık asistanlar kiralayın.

Nasıl Oynanır?

WASD, Ok Tuşları veya Fare: Hareket/Etkileşim

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

23.01.2024 22:30:09

Benzer Kategoriler:

3D 3D Kız Alışveriş Merkezi Alışveriş Merkezi Kurma AVM Bedava Çiftçilik Çilek Dükkan Dükkan İşletme Dükkan Yönetimi Dükkan Yönetme Gündelik HTML5 igroutka İş İş Hayatı İş Kurma İşçi İşletme Kız Kızlar İçin Kızlar İçin Eğlenceli Kızlara Göre Mağaza Mağaza İşletme Mağaza Kralı Mağaza Kurma Mağaza Kurma ve İşletme Mağaza Yönetme Market Meyve Müşteri Ok Tuşları Online Para Para Kazanma REKLAMSIZ Restoran Satış Satma Tatlı Ticaret Unity WASD Yasaksız Yön Tuşları İle Oynanan Yönetim Yönetme Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Sweet Shop 3D

Tatlı Dükkanı 3D oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tatlı Dükkanı 3D" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu