Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
368
3.946 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

Tavşan Yolu Kaydırmalı Puzzle

Oyun Açıklaması:

Küçük tavşanın hedefe ulaşması için yardım edin! Bu sevimli kaydırmalı puzzle oyununda göreviniz karoları kaydırmak ve mümkün olduğunca az hareketle bir yol oluşturmaktır. Yolunuzdaki bütün havuçları topladığınızdan emin olun! 80 zorlu seviye sizi oldukça memnun edecektir. Sıkışmanız durumunda, mevcut ipuçlarından birini kullanın. Altın havuçları toplayıp oyunu bitirebilir misin?

Nasıl Oynanır?

Döşemeleri kaydırmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.09.2019 20:37:03

Benzer Kategoriler:

2020 Aile Bağımlılık Yapan Beyin Blok Blok Bulmaca Bulmaca Büyükler için Zeka Çılgın Çocuk Çocuklar için Eğitici Çocuklar İçin Eğlenceli Düşünme Eğitici Eğitim Eğitsel Eğitsel Bulmacalar Eğlence Eğlenceli En Güzel En İyi Famobi Hayvan HTML5 Inlogic Kaydırmalı Kaydırmalı Bulmaca Kaydırmalı Puzzle Kız Kızlar İçin Eğlenceli Mantık Mantık Bulmaca Mantık Bulmacaları Mantık Bulmacası Mantıksal Meb Sokoban Sürgülü Sürgülü Bulmaca Tavşan Tavşan Yolu Tavşancık Yol Yol Oluşturma Zeka Zihin

Orjinal Adı:

Bunny Quest

Tavşan Yolu Kaydırmalı Puzzle oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tavşan Yolu Kaydırmalı Puzzle" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu