Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
368
4.171 oynanma
77 11

Oyunun Adı:

Topa Yol Aç

Oyun Açıklaması:

Topa Yol Aç modern zorlu bir yuvarlanma mekaniği ile klasik bir sürgülü bulmaca oyunudur. Yuvarlanmaya hazır mısın? Çok eğlenceli ve eğitsel bir zeka oyunu sizi bekliyor!

Nasıl Oynanır?

Oynamak için Fare kullanın.

Çelik bilyenin çıkışa doğru yuvarlanması lazım ve ona bir yol açmak için sürgülü karoları hareket ettirin. Bağlı karolardan çıkışın sonuna kadar topun sorunsuz bir şekilde yuvarlanmasını görmenin keyfini çıkarın. Bol eğlenceler.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

21.05.2020 22:12:56

Benzer Kategoriler:

2020 ABCya Aile Akıl Akıl Geliştirme Bağımlılık Yapan Beyin Beyin Egzersizi Beyin Eğitimi Beyin Jimnastiği Bulmaca Büyükler İçin Büyükler için Zeka Can Sıkıntısı Çıkış Çocuklar için Eğitici Çocuklar için Zeka Eğitici Eğitim Eğitsel Eğitsel Bulmacalar Eğlenceli En Güzel En Güzel Zeka En İyi En İyi Zeka GameMonetize HTML5 iqralar Kaydırmalı Kaydırmalı Bulmaca Kaydırmalı Puzzle Level Mantık Mantık Bulmaca Mantık Bulmacaları Mantık Bulmacası Mantık Yürütme Mantıksal Meb Mouse ile Oynanan Okul Online Roro8 Sürgülü Sürgülü Bulmaca Top TRT Çocuk Ücretsiz Yol Yol Açma Yol Bulma Yuvarlama Zaman Geçirici Zaman Geçirme Zeka Zeka Blokları Zeka Bulmacaları Zeka Bulmacası Zeka Geliştirme Zeka Oyunu Zihin Zihin Geliştirme

Orjinal Adı:

Unroll Ball

Topa Yol Aç oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Topa Yol Aç" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu