Fizik Oyunları
Oyun Sayısı
331
2.697 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Topu Yukarı Taşı

Oyun Açıklaması:

Topu Yukarı Taşı, eğlenceli ve zorlu bir oyundur. Topu deliklere düşürmeden yukarı doğru hareket ettirin. Tüm kara deliklerden kaçınarak topu mümkün olduğunca yukarı doğru hareket ettirmeye çalışın. Oyun sona ermeden önce iki deneme kazanırsın! El yapımı seviyelerin tadını çıkarın veya sonsuz modu oynayın ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün. Yukarı hareket etmek zorlu bir denge ve kontrol oyunudur. Platformu yukarı doğru hareket ettirmeli ve topun hareketini kontrol etmelisin. Top platformun ortasına oturur ve topu bir yandan diğer tarafa taşımak için platformu yatırmanız gerekir. Yukarı doğru ilerledikçe, duvarda bir dizi farklı boyutta delikler açılır ve topu düşürmemek için platformu yatırmanız gerekir. Liderlik tablolarına geçmek için yavaş ve istikrarlı olmanız gereken bu beceri oyunundan oldukça memnun kalacaksınız. Platformun hareket etmesini sağlamak için harika tepkilere sahip olmalı ve çok çalışmalısınız, ancak aynı zamanda topunuzu da canlı tutun. Denemek ve topunuzu mümkün olduğu kadar yükseğe çekmeniz gereken sonsuz bir oyun modunu oynayabilir ya da bir dizi farklı yarışmayı tamamlamanız gereken bir seviye modu deneyebilirsiniz. Yukarı gidebilir misin?

Nasıl Oynanır?

Kara deliklerden kaçınmak ve yukarı/aşağı hareket etmek için dokunmatik kontrolleri veya WASD/Ok Tuşlarını kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.04.2019 22:59:29

Benzer Kategoriler:

2019 Arcade Beceri Delik Denge Eğlence Fizik GameDistribution Heyecan Verici HTML5 iqralar Kizi Klavye ile Oynanan Level Meb Mesafe Mobil Platform Sonsuz Tablet Taşıma Top Topu Yönlendir Yerçekimi Yetenek Zorlu

Orjinal Adı:

Moving Up

Topu Yukarı Taşı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Topu Yukarı Taşı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu