Platform Oyunları
Oyun Sayısı
631
29.024 oynanma
65 52

Oyunun Adı:

Uçan Tavşan

Oyun Açıklaması:

Uçan Tavşan, çok eğlenceli bir platform ve macera oyunudur. Bu platform kargaşasında 20 seviyeden oluşan bulmacayı çözmek için muhakemenizi kullanın. Kahramanımızla zıplayın, koşun ve uçun. Onun pervane gibi dönen kulaklarını kullanarak ulaşılması zor noktalara yükselmeye çalışın. Oyun içinde zorlandığınız anlarda akıl yürüterek uçan tavşanımızın bu özel güçlerini kullanıp zorlukların üstesinden gelin.

Senin görevin tüm canavar dişlerini toplayarak, her seviyede çıkış noktası olan kırmızı bayrak noktasına ulaşmak. Her yaş grubu için zorlu bir platform oyunu olan Uçan Tavşan şimdi aksiyon ve macera dolu bu serüvene seni çağırıyor. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları : Taşıma.
A veya Yukarı Ok Tuşu:  Zıplama/Uçma.
S : Öğeleri toplama.
Boşluk Tuşu : Sonraki seviye.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

22.04.2014 00:03:45

Benzer Kategoriler:

2014 Aksiyon Arayış Bayrak Beceri Canavar Çıkış Çocuk Dünyanın En Güzel Eğlenceli En Güzel Oyun Sitesi Flash Flaş Güzel Hayvan Macera-Aksiyon Macera NowGamez Platform Sevimli Tavşan Toplamalı Zıplama

Orjinal Adı:

Tomoo

Uçan Tavşan oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Uçan Tavşan" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu