Dövüş Oyunları
Oyun Sayısı
123
6.151 oynanma
59 29

Oyunun Adı:

Üste Çık

Oyun Açıklaması:

Üste Çık rakibini yere itmek zorunda olduğunuz eğlenceli bir 2 kişilik güreş oyunudur. Microoyun.com adresinde bu ücretsiz rekabetçi 2 oyunculu oyun, bir arkadaşınızla güreşmenize izin verecek. Oyun olabildiğince basit. İki robot kendi elleriyle birbirine bağlanır ve rakibinin başını yere ilk vurduran güreş dövüşünü kazanır. Rakibinizden önce 5 puana ulaşmak için hızlı reflekslere ve zekice hislere ihtiyacınız var. Tabletinizde, cep telefonunuzda veya web tarayıcınızda oynayın. Amacınız, tek veya iki oyuncu modunda rakibinizi ilk önce yere devirmek. Bu ücretsiz çevrimiçi oyunun tadını çıkarın! Üste Çık oyununu şimdi online ve bedava oyna!

Nasıl Oynanır?

1. Oyuncu: Ok Tuşları
2. Oyuncu: WASD

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.06.2019 15:34:34

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Dövüş 2 Kişilik Güreş 2 Kişilik Kavga 2 Oyunculu Beceri Bedava Çılgın Çok Oyunculu Dövüş Dövüş Robotları Dövüş Robotu GameDistribution Güreş Güreş Maçı Güreşçi HTML5 iqralar Kavga Meb MSN Multiplayer Robot Robot Dövüşleri Robot Dövüşü SilverGames Spor Spritted Stickman Sumo Sumo Güreşi Tablet Telefon Y8

Orjinal Adı:

Get On Top

Üste Çık oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Üste Çık" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu