Platform Oyunları
Oyun Sayısı
631
525 oynanma
88 2

Oyunun Adı:

Uzayan EL

Oyun Açıklaması:

Ücretsiz çevrimiçi oyun Uzayan EL' de sevimli hayvanlar, yapışkan eldiven fırlatıcıyı kullanarak lezzetli meyvelere ulaşmaya çalışacak.

Uzayan EL (Swingo), dev bir uzatılabilir yapışkan el yardımıyla bir taraftan diğerine hareket etmeye istekli sevimli ve çok ürkek bir karakteri yönetirken, platform ve aksiyon türlerini eğlenceli ve renkli bir ortamda birleştiren müthiş bir arcade oyunudur.

Yalnızca bir kanca kullanarak hareket edebilen sevimli, zıplayan bir karakteri kontrol ediyorsunuz. Kancayı ateşleyin ve kendinizi gitmek istediğiniz yöne doğru çekin! Karakteriniz her seviyenin sonunda meyveye ulaşıncaya kadar sallanacak ve zıplayacaktır. Başarıyla tamamlanan her seviye size harika yeni karakterlerin kilidini açmanızı sağlayacak bazı puanlar kazandırır. İlki bir kurbağa, tüm hayvanların kilidini açabilecek misin? Uzayan EL oyununun sürprizlerle dolu canlı ve yaratıcı seviyelerini keşfetmeyi çok seveceksiniz!

Nasıl Oynanır?

Fare: Fareye sol tıklayın, sürükleyin ve bırakın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

16.01.2024 19:32:44

Benzer Kategoriler:

1001 4399 Aksiyon Arcade Armut Bağımlılık Yapan Beceri Bilgisayar Blok Bölümlü Cool Çılgın Çocuklar İçin Dünyanın En Güzel Eğlenceli El En Güzel En İyi En İyi Oyun Sitesi Engellenmemiş Fare Becerisi Fizik Fizik Tabanlı Frog Halat Halat Salıncak Hayvan HTML5 İp iqralar Kanca Kelebek Komik Kurbağa Level Level Atlamalı Levelli Meb Meyve Mobil Mouse ile Oynanan Müthiş Online Orijinal Orjinal PC Platform Poki Popüler REKLAMSIZ Salıncak Sallanma Seviye Tablet Telefon Ücretsiz Yapışkan Yapışkan Kanca Yasaksız Zıplama Zıplamalı

Orjinal Adı:

Swingo

Uzayan EL oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Uzayan EL" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu